Зміст курсу «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» передбачає формування комунікативної компетентності, яка розглядається як мовна поведінка з акцентом на специфіку спілкування в професійному середовищі.

Історія держави та права України посідає важливе місце в системі соціально-гуманітарних, українознавчих дисциплін, які вивчають усе розмаїття взаємин людей (виробничих, соціальних, духовних та ін.). Водночас як самостійний об’єкт вона досліджує державно-правові явища в історичному розрізі.  

Предметом «Історії держави та права України» є пізнання загальних законів виникнення, розвитку й змін типів та форм держави і права, особливостей функціонування державних установ та інститутів права в конкретних історичних умовах України. Дослідження державно-правових явищ ґрунтується на їх науковій систематизації та періодизації в хронологічній послідовності.

Навчальна дисципліна “Латинська мова” є невід’ємною складовою системи підготовки юристів. Її програма передбачає вивчення елементарного курсу граматики та найуживанішої в юридичних текстах латинської лексики як невід’ємної частини інтернаціонального словникового фонду, що має практичне значення для набуття студентами комунікативної компетентності.

Зміст курсу «Українська мова за професійним спрямуванням» передбачає формування фахівців нової генерації: кваліфікованих, грамотних, мовно компетентних, які б досконало й ґрунтовно володіли українською літературною мовою у повсякденно-професійній, офіційно-документальній сфері, зокрема набули навичок комунікативно виправданого використання засобів мови, оволоділи мовою фаху.